joq.al

Web data relating to joq.al


Information
joq.al is a website that is located in San Francisco, California, United States with an Alexa Rank of 1336.

Website Content
joq.al: JOQ Albania
domain joq.al
title JOQ Albania
viewport width=device-width, initial-scale=1.0, maximum-scale=1.0, user-scalable=0
google-site-verification kQ4bP_ZT5Z7QD2vAAheHvCVWxbFH7fRNIB55Ld-rAS8
description Krijuar më 5 shkurt 2010, Joq.al është platforma më e madhe e lajmeve unike, argëtuese dhe sociale në hapësirën shqipfolëse. Nga vijnë materialet? Nga ju dhe komuniteti. Përveç kësaj, ne lundrojmë kudo ku ka shqiptarë dhe ju sjellim nga andej më të mirën duke argëtuar qindra mijëra vizitorë në ditë.
author JOQ
H3
 • Të zgjedhura
 • Të fundit
H4
 • “Shqipëria, xhevahiri i Ballkanit”, jehona e mediave në Spanjë
 • Horoskopi ditor, e mërkurë 5 dhjetor 2018
 • Peshon 190 kg, 28-vjeçarja tregon se shoqërohet vetëm me djem të dobët
 • Pirja e birrës pas punës ndihmon në zvogëlimin e stresit dhe plakjes
 • “Më shpëtoi jetën”, 52-vjeçarja pretendon se qeni i saj mund të nuhasë kancerin
 • Nuk fitoi “Topin e Artë”, Allegri zbulon planin e ri të Ronaldos
 • Eliminoi familjen për të dashurën, rikrijohen pamjet kur babai vrasës mbyti vajzën e madhe
 • Pritet protestë masive, studentët e Tiranës bojkotojnë nesër mësimin
 • Dy pasagjerët që sollën një arkivol në metronë e qytetit
 • Vrasja e shqiptarit nga ekstremisti, deputetja greke bën deklaratën e fortë
 • Disa tatuazhe që kanë një lidhje të thellë me personat që i kanë përjetësuar në lëkurë
 • Vrasja e shqiptarit nga ekstremisti grek, flet dhëndri: E njoh dhe vrasësin, debatuan për Kaçifas-in
 • Pas “shpellarë-ve” vjen deklarata tjetër e Veliajt: Ka terroristë, por ka unazë
 • Vuan nga një kancer agresiv, 2-vjeçarja ka nevojë për gjakun më të rrallë në botë
 • E “tradhton” teknologjia, i riu shpëton mrekullisht
 • Alma Lama s’i vë veshin Thaçit, nuk largohet nga posti i ambasadores
 • Heroi përshëndet heroin, ish senatori 95-vjeçar nderon presidentin e ndjerë George H.W. Bush
 • Më i bardhë se dëbora, dreri i rrallë pikaset në Norvegji
 • Messi dhe Ronaldo do jenë prezentë në finalen River-Boca
 • Mbyllet papritur Ambasada amerikane, shtyhen takimet
 • Nga hedhja e nuses në ujë tek goditja e saj me shigjeta, traditat e çuditshme të dasmave kineze
 • Dikur reklamonte suplementet, Blerina Bombaj i konsideron tani të rrezikshëm
 • Gabimi i mjekëve e lë në karrocë, 20-vjeçarja: Kam tentuar të vras veten
 • Aksidenti tragjik në Korçë, identifikohet çifti që humbën jetën
 • Ruçi përgjysmon rrogat e deputetëve të PD-së, zbulohet se sa ka fituar secili
 • Felipe Skolari rikthehet të drejtojë një kombëtare të re
 • Çështja e doktoraturës së ministres shkon deri në Afrikë, gazetarin e ftojnë në emision
 • Brenda mafias më të tmerrshme në Shqipëri, gazetari me famë botërore bën gati dokumentarin
 • Nuk ndalen banorët e Astirit, protestuesit rrëzojnë murin rrethues dhe blloqet e betonit
 • “Lahuta është serbe”/ Avokatja “bën për një lek” Kumbaro-n: Ku je?
 • Aksident tragjik në aksin Korçë – Bilisht, makina përplas burrë e grua
 • Çudit UNESKO: Lahuta nuk është shqiptare por serbe
 • Lubonja bashkohet me protestuesit: Kjo është protesta e të gjithëve, bashkohuni
 • Modriç feston Topin e Artë, i riu shqiptar i bën komentin epik
 • Vajza, mos u martoni me burra të mëdhenj! Po ju vjedhin rininë
 • Ekskluzive: Çfarë shkruanin gazetat e kohës për vrasjen e Thimio Lolit nga Sali Vranishti
 • Zbulohet shpella e paeksploruar më parë, e veçanta e saj që i la pa frymë të gjithë
 • “Shqipëria si aeroport dhe si fabrikë njerëzore pa kuptim…”
 • Flamuri shqiptar që shkoi në Hënë, kush ishte gjirokastriti që e nisi
 • U thye mbrëmjen e djeshme, riparohet memoriali i Thimio Lolit në Kranë
 • Në Angli po “çmenden” pas Shaqirit: Klop e ka bërë si vetja
 • Vetëm 47 vjeç, humb jetën papritur ish-kampioni i botës në boks
 • Vrasja që duhej të ngrinte në këmbë shtetin shqiptar, gazetari publikon dokumentarin investigativ
 • Kosova gati ta bëjë ekipin negociator, dy parti opozitare i bashkohen qeveritarëve
 • Juventusi hidhet në sulm për Iscon, Reali i vendos çmimin stratosferik
 • Banorët e Bregut të Lumit në protestë, kërkojnë dëmshpërblimet
 • Panuçi ia ka harruar emrin, Cikalleshi mahnit Turqinë me paraqitjen e tij
 • 26-vjeçari nga Kruja përdhunon 16-vjeçaren
 • Fansi i vogël i Messit na prek sërish, ka humbur dhuratën speciale nga argjentinasi
 • Modriç fiton “Topin e Artë”, shpërthen me fjalor banal motra e Ronaldos
 • Kosova nesër në ditë zie, arsyeja e veçantë
 • “Ujiste bimët për të shlyer borxhin!”/ Kopshtarë në fabrikën e kanabisit, arrestohen dy 25-vjeçarët shqiptarë
 • Gruaja “kap” veten në grushte dhe ia hedh fajin të shoqit për dhunë
 • Kush është matjani që dyshohet si pjesë e një grupi kriminal
 • Shkencëtari i NASA-s: Alienët kanë zbritur në Tokë pa u vënë re nga ne
 • Serbët protestojnë në veri kundër taksës 100%
 • Marrëveshjet me Greqinë, ‘Vrasja e Kaçifas helmoi klimën’
 • E “tradhtoi” fustani, Kim Kardashian ekspozon më shumë seç duhet në daljen publike
 • “Kur nderohet vrasësi i shqiptarëve”/ Reagon OMONIA pas thyerjes së memorialit: Provokim i rëndë
 • Këto janë vendet më të sigurta të botës nëse doni të udhëtoni, ja në cilin pozicion renditet Shqipëria
 • “Janullatos, a nuk i vrasin dhe shqiptarët kështu?”
 • I zhdukur prej të shtunës, gjendet 7-vjeçari nga Durrësi: E gjetëm mbrëmë në darkë brenda…
 • Michelle Obama për Barack-un: Ndonjë herë të vjen ta hedhësh nga dritarja
 • Familja ngujohet brenda shtëpisë, burri: Le të na zërë fadroma brenda, do qëdrojmë këtu deri në vdekje!
 • Shkolla e modelimit u kërkoi të ishin më të dobëta, binjaket 14-vjeçare bëhen kockë e lëkurë nga anoreksia
 • “Ajo që mbështetësit e Ramës për Unazën nuk guxojnë ta thonë”
 • Hyri për të fjetur në kabinën elektrike, ndërron jetë endacaku në Tiranë
 • 2 “grushtet” që BE-ja ia dha Kosovës për 1 ditë
 • Ministrja i “vodhi” doktoraturën, reagon afrikani: Po qesh me të madhe sepse…
 • Peshon 136 kg, 44-vjeçarja i merr jetën të dashurit duke i hipur sipër
 • Dyshohet se i këputi gishtat me kapsollë efektives së policisë, Apeli zbardh vendimin për 19-vjeçarin
Images
 • https://certify.alexametrics.com/atrk.gif?account=w3llq1WyR620WR
 • https://joq.al/assets/images/joq-final2.png
 • https://joq.al/assets/images/icons/search.svg
 • https://joq.al/assets/images/icons/close.svg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/safe_image.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/mjeke-infermiere-e1543758760866-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/Screen-Shot-2017-11-28-at-11.45.17-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/tiranacityview-min-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/Foto-kryesore-feature-2-30-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/kryesore-4-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/turk-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/kryesore-1-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/kryesore-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/j-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/del-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/rezar-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/Feature-3-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/11/Foto-kryesore-feature-9-2-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/kryesore-1-4-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/Feature-9-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/unaze-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/kryesore-1-3-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/kas-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/mom-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/kryesore-1-2-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/nx-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/shq-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/kryesore-1-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/10/Horoskopi-ditor-2-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/fat-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Two-pints-beer-main-527x350.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/canc-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Allegri_1280x720_1301352515504.vresize.1200.630.high_.16-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/girl-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Two-pints-beer-main-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/6984742-6458381-image-m-43_1543918096328-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Capture-1-527x332.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/7985010-22946015-17779260-14-0-1535020271-1535020277-1500-1-1535020277-728-1652d4c160-1535029928-1543366650-728-c87a2b291b-1543837079-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/cc342d4a1d12e7d1ec9c41017fb6e2c4_L-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/page-18-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/aa-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/tren-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/almaaaa-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Bush-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/rene-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/1524498744_971509_1524498827_noticia_normal-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/06/AMBASADA-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kinez-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/dieta-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/page-17-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/37af082c-8d7e-4fc0-ada6-e22d9998dde3-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/page-16-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/image-1-527x330.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Feature-1-1-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/mafia-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Feature-5-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kumbaro-1-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/sda-900x570-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/lkahut-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Lubonja-527x333.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/foto-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/hombre-mayor-novia-gettyimages_0-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/foto-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/104604531_cave1-e1543787844272-527x371.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Capture-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/flamuri-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/loli-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/sport-preview-klopp4-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/boksieri-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/39ed6f8de204ea39caecd1ec45262bb3_L-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/dialog-Prishtine-Beograd-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/594961-c81f7dc5f8ffba1cf9c0dd2709b0db27-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/bregu-i-lumit-1024x585-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/cikalleshi-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/1-5-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/87933820_messicomparison-527x351.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Cristiano-Ronaldo-sisters-746102-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/dite-zie-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/safe_image-4-e1543929410441.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/punch-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/gjergji-e1543927976557-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/NASA-scientist-says-aliens-may-have-visited-Earth-already-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/protesta-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kacifas-katrugalos-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kim-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/loli-1-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/world-map-clickable-527x375.gif
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/1-4-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Foto-kryesore-feature-8-2-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/barack-michelle-lede-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Foto-kryesore-feature-7-2-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/cc-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/page-15-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kabine-elektrike-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/beeeee-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/Foto-kryesore-feature-6-2-527x375.png
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/kg-527x375.jpg
 • https://joq.al/imagesNew/2018/12/drobaj-ina-nuka-527x375.jpg
 • https://joq.al/assets/images/google-play.png
 • https://joq.al/assets/images/apple.png
Links
 • Veç e jona
 • Lajme
 • Kosova
 • Sport
 • Paskthim
 • Argëtim
 • Ide
 • Më shumë
 • Hallet e Popullit
 • Teknologji
 • Kuriozitete
 • Thashetheme
 • Udhetime
 • Shëndeti
 • Si të...
 • Puno me ne!
 • Marketing
 • Politikat e Privatësisë
 • Rreth Nesh
 • Kushtet e Përdorimit
 • Kontakt
 • Veç e jona
 • Lajme
 • Kosova
 • Sport
 • Argëtim
 • Teknologji
 • Ide
 • Dërgo
 • Më shumë
 • Hallet e Popullit
 • Kuriozitete
 • Thashetheme
 • Udhetime
 • Shëndeti
 • Si të...
 • Puno me ne!
 • Marketing
 • Politikat e Privatësisë
 • Rreth Nesh
 • Kushtet e Përdorimit
 • Kontakt
 • “Shqipëria, xhevahiri i Ballkanit”, jehona e mediave në Spanjë
 • Gjermania kërkon infermierë, gati t’u financojë shkollimin
 • Gëzuar 29 Nëntorin!
 • “Mos jemi gjë të gjithë të çakërdisur nga trutë ne?”
 • Policia dhe Përmbarimi nxjerrin me dhunë qytetarin nga lokali i tij
 • “Mos ma prekni thesin se me të ushqej kalamajtë”, qytetari revoltohet me Policinë Bashkiake
 • Turku realizon ëndrrën e jetës! Bëhet shqiptar në moshën 90-vjeçare
 • Qyteti digjet, pushteti krihet
 • “Nga fshati, nga Anglia”, banorët e Kukësit “të dhj*sin” m’u në qeveri që premton aeroporte aty ku mungon uji
 • 5 koncesione 150 miliardë lekë, shifra që del nga xhepat e qytetarëve
 • Skenë e trishtë/ Delfini i gjakosur del në bregun e Semanit
 • HISTORIKE/ Shqiptari merr titullin kampion në WWE
 • Të rinjtë shqiptarë bëhen “heronj” në Itali
 • Plas në Tiranë, qytetarët: Oligarkët po bëjnë terror mbi ne duke u futur në çdo shtëpi dhe biznes
 • Autostrada e arnuar Tiranë-Durrës do të jepet me koncesion, i hapet rruga kalimit me pagesë
 • Sarandioti fiton betejën me grekët, i bën ata për një lek në gjykatë
 • S’kishte para për një unazë fejese të shtrenjtë, shqiptari i mahnit të gjithë
 • Nuk dalin llogaritë nga TVSH, mbyllen bujtinat në Valbonë
 • Emigranti shqiptar pastron vullnetarisht muzeun e Krujës
 • “O nënë pse më bëre!”/ Gruaja që rrit e vetme 3 fëmijët në pyll
 • Daily Mail: Kopshti i ferrit në Fier, luani mezi mbahet në këmbë
 • Nga shkolla hidhen në rrugë, nxënësit rrezikojnë jetën
 • Harroi portofolin në Sarandë, kroati falenderon shqiptarin për gjestin e bukur
 • Skandali/ Buka që hanë shqiptarët përbëhet nga 9 kimikate të rrezikshme
 • Horoskopi ditor, e mërkurë 5 dhjetor 2018
 • Peshon 190 kg, 28-vjeçarja tregon se shoqërohet vetëm me djem të dobët
 • Pirja e birrës pas punës ndihmon në zvogëlimin e stresit dhe plakjes
 • “Më shpëtoi jetën”, 52-vjeçarja pretendon se qeni i saj mund të nuhasë kancerin
 • Nuk fitoi “Topin e Artë”, Allegri zbulon planin e ri të Ronaldos
 • Eliminoi familjen për të dashurën, rikrijohen pamjet kur babai vrasës mbyti vajzën e madhe
 • Pritet protestë masive, studentët e Tiranës bojkotojnë nesër mësimin
 • Dy pasagjerët që sollën një arkivol në metronë e qytetit
 • Vrasja e shqiptarit nga ekstremisti, deputetja greke bën deklaratën e fortë
 • Disa tatuazhe që kanë një lidhje të thellë me personat që i kanë përjetësuar në lëkurë
 • Vrasja e shqiptarit nga ekstremisti grek, flet dhëndri: E njoh dhe vrasësin, debatuan për Kaçifas-in
 • Pas “shpellarë-ve” vjen deklarata tjetër e Veliajt: Ka terroristë, por ka unazë
 • Vuan nga një kancer agresiv, 2-vjeçarja ka nevojë për gjakun më të rrallë në botë
 • E “tradhton” teknologjia, i riu shpëton mrekullisht
 • Alma Lama s’i vë veshin Thaçit, nuk largohet nga posti i ambasadores
 • Heroi përshëndet heroin, ish senatori 95-vjeçar nderon presidentin e ndjerë George H.W. Bush
 • Më i bardhë se dëbora, dreri i rrallë pikaset në Norvegji
 • Messi dhe Ronaldo do jenë prezentë në finalen River-Boca
 • Mbyllet papritur Ambasada amerikane, shtyhen takimet
 • Nga hedhja e nuses në ujë tek goditja e saj me shigjeta, traditat e çuditshme të dasmave kineze
 • Dikur reklamonte suplementet, Blerina Bombaj i konsideron tani të rrezikshëm
 • Gabimi i mjekëve e lë në karrocë, 20-vjeçarja: Kam tentuar të vras veten
 • Aksidenti tragjik në Korçë, identifikohet çifti që humbën jetën
 • Ruçi përgjysmon rrogat e deputetëve të PD-së, zbulohet se sa ka fituar secili
 • Felipe Skolari rikthehet të drejtojë një kombëtare të re
 • Çështja e doktoraturës së ministres shkon deri në Afrikë, gazetarin e ftojnë në emision
 • Brenda mafias më të tmerrshme në Shqipëri, gazetari me famë botërore bën gati dokumentarin
 • Nuk ndalen banorët e Astirit, protestuesit rrëzojnë murin rrethues dhe blloqet e betonit
 • “Lahuta është serbe”/ Avokatja “bën për një lek” Kumbaro-n: Ku je?
 • Aksident tragjik në aksin Korçë – Bilisht, makina përplas burrë e grua
 • Çudit UNESKO: Lahuta nuk është shqiptare por serbe
 • Lubonja bashkohet me protestuesit: Kjo është protesta e të gjithëve, bashkohuni
 • Modriç feston Topin e Artë, i riu shqiptar i bën komentin epik
 • Vajza, mos u martoni me burra të mëdhenj! Po ju vjedhin rininë
 • Ekskluzive: Çfarë shkruanin gazetat e kohës për vrasjen e Thimio Lolit nga Sali Vranishti
 • Zbulohet shpella e paeksploruar më parë, e veçanta e saj që i la pa frymë të gjithë
 • “Shqipëria si aeroport dhe si fabrikë njerëzore pa kuptim…”
 • Flamuri shqiptar që shkoi në Hënë, kush ishte gjirokastriti që e nisi
 • U thye mbrëmjen e djeshme, riparohet memoriali i Thimio Lolit në Kranë
 • Në Angli po “çmenden” pas Shaqirit: Klop e ka bërë si vetja
 • Vetëm 47 vjeç, humb jetën papritur ish-kampioni i botës në boks
 • Vrasja që duhej të ngrinte në këmbë shtetin shqiptar, gazetari publikon dokumentarin investigativ
 • Kosova gati ta bëjë ekipin negociator, dy parti opozitare i bashkohen qeveritarëve
 • Juventusi hidhet në sulm për Iscon, Reali i vendos çmimin stratosferik
 • Banorët e Bregut të Lumit në protestë, kërkojnë dëmshpërblimet
 • Panuçi ia ka harruar emrin, Cikalleshi mahnit Turqinë me paraqitjen e tij
 • 26-vjeçari nga Kruja përdhunon 16-vjeçaren
 • Fansi i vogël i Messit na prek sërish, ka humbur dhuratën speciale nga argjentinasi
 • Modriç fiton “Topin e Artë”, shpërthen me fjalor banal motra e Ronaldos
 • Kosova nesër në ditë zie, arsyeja e veçantë
 • “Ujiste bimët për të shlyer borxhin!”/ Kopshtarë në fabrikën e kanabisit, arrestohen dy 25-vjeçarët shqiptarë
 • Gruaja “kap” veten në grushte dhe ia hedh fajin të shoqit për dhunë
 • Kush është matjani që dyshohet si pjesë e një grupi kriminal
 • Shkencëtari i NASA-s: Alienët kanë zbritur në Tokë pa u vënë re nga ne
 • Serbët protestojnë në veri kundër taksës 100%
 • Marrëveshjet me Greqinë, ‘Vrasja e Kaçifas helmoi klimën’
 • E “tradhtoi” fustani, Kim Kardashian ekspozon më shumë seç duhet në daljen publike
 • “Kur nderohet vrasësi i shqiptarëve”/ Reagon OMONIA pas thyerjes së memorialit: Provokim i rëndë
 • Këto janë vendet më të sigurta të botës nëse doni të udhëtoni, ja në cilin pozicion renditet Shqipëria
 • “Janullatos, a nuk i vrasin dhe shqiptarët kështu?”
 • I zhdukur prej të shtunës, gjendet 7-vjeçari nga Durrësi: E gjetëm mbrëmë në darkë brenda…
 • Michelle Obama për Barack-un: Ndonjë herë të vjen ta hedhësh nga dritarja
 • Familja ngujohet brenda shtëpisë, burri: Le të na zërë fadroma brenda, do qëdrojmë këtu deri në vdekje!
 • Shkolla e modelimit u kërkoi të ishin më të dobëta, binjaket 14-vjeçare bëhen kockë e lëkurë nga anoreksia
 • “Ajo që mbështetësit e Ramës për Unazën nuk guxojnë ta thonë”
 • Hyri për të fjetur në kabinën elektrike, ndërron jetë endacaku në Tiranë
 • 2 “grushtet” që BE-ja ia dha Kosovës për 1 ditë
 • Ministrja i “vodhi” doktoraturën, reagon afrikani: Po qesh me të madhe sepse…
 • Peshon 136 kg, 44-vjeçarja i merr jetën të dashurit duke i hipur sipër
 • Dyshohet se i këputi gishtat me kapsollë efektives së policisë, Apeli zbardh vendimin për 19-vjeçarin
 • Dërgo materialin tënd
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Twitter
 • Snapchat
 • Puno me ne!
 • Marketing
 • Politikat e Privatësisë
 • Rreth Nesh
 • Kushtet e Përdorimit
 • Kontakt
 • Shkarko nga Google Play
 • Shkarko nga App Store
 • Dërgo materialin tënd
 • Facebook
 • Instagram
 • Youtube
 • Twitter
 • Snapchat
 • Puno me ne!
 • Marketing
 • Politikat e Privatësisë
 • Rreth Nesh
 • Kushtet e Përdorimit
 • Kontakt


SEO Data
alexa rank 1336


IP Address Information
ip address 104.24.99.3
location San Francisco, California, United States
zip code 94107
map

DNS Information
Host Type Class TTL Extras
joq.al A IN 299 ip: 104.24.98.3
joq.al NS IN 17999 target: theo.ns.cloudflare.com
joq.al AAAA IN 299 ipv6: 2606:4700:30::6818:6303
joq.al AAAA IN 299 ipv6: 2606:4700:30::6818:6203
joq.al NS IN 17999 target: lily.ns.cloudflare.com
joq.al A IN 299 ip: 104.24.99.3

Domain Alexa
tokyomotion.net 1657
washington.edu 1776
nerdwallet.com 3084
neilpatel.com 6414
yandex.ua 2662
ssense.com 2763
islamweb.net 3189
hkgolden.com 2401
shop-apotheke.com 1726
google.ee 2636
olx.com.pk 2107
researchnow.com 2947
yonhapnews.co.kr 3346
yout.com 1628
putlocker.us.com 91665
google.com.gh 2511
sankakucomplex.com 2249
starbucks.com 2837
netdna-ssl.com 2779
cvs.com 2434
ihg.com 2829
zee5.com 1557
fbcdn2.com 2747
ibanking-services.com 2582
donmai.us 2561